Ohlasy

Workshop České Budějovice - ohlasy účastníků a návštěvníků koncertu

Moje osobní zkušenost ze zpěvu, byla pro mne moc povzbuzující i minulý seminář byl dobrý. Tam jsem se dozvěděl, že mám zajímavý hlas a rezonanční tón v hrudníku. To jsem vůbec nevěděl, že to mám,a každý hlas i když je falešný tak se dá vyzpívat k tomu správnému hlasu. A ze zpěvu jsem měl dobrý dojem. Chce to zpívat a trénovat a půjde to s Pánem určitě dobře.

David "Popi" Novotný Č. Bud.

Dobrý, dobrý, rozhodně mně překvapili. Je vidět, že naučit se zpívat může každý...

Jarda Plch Otěvěk

Semináře jsem se nezúčastnila, ale slyšela jsem závěrečný koncert. Byla jsem překvapená, že za tak krátkou dobu se dá nacvičit super vystoupení. Nepředpokládala jsem takovou kvalitu a různorodost

Eliška Plchová, Otěvěk

Moc se mi líbila ta pohoda a bezprostřednost, která ve výuce u Jany byla. Člověk se vůbec nemusel stydět mezi ostatními projevit. Způsob hry a okamžitého zkoušení mi pomohl pochopit věci, o kterých kdybych četla, tak nevím, co se ode mne očekává, ale takhle jsem si to hned prakticky vyzkoušela a bylo to skvělé. Těším se a věřím, že bude další seminář, kterého se budu moci zúčastnit.

Zuzka Luxová, Prachatice

Na semináři o zpěvu jsem byla podruhý, už minule mě to dost povzbudilo, abych se do zpívání dala, a tentokrát k tomu, abych v něm pokračovala. Škoda, že seminář trval jen dva dny a měli jsem "nabitý" program, docela by se mi líbilo, kdyby to bylo třeba na týden, abychom se do některých témat mohli pusti hlouběji.

Zuzka Rendlová, České Budějovice

Způsob výuky a neformální bezprostřední přístup k jednotlivcům se nedá porovnat s níčím, co jsem dosud vyzkoušela.

Neuvěřitelná věta "zpívat se může naučit každý" se hodinu od hodiny pod vedením Jany Peřtové stávala skutečnější. Jen samotné vyprávění (o minulém semináři) nadchlo mou kamarádku tak, že se tentokrát sama zůčastnila. Dala mi za pravdu ve všem, co jsem jí předtím s nadšením popisovala.

Zdena Sedláčková, České Budějovice
Webmaster - Michal Kutil (2004-2018)